Žemė gyventi - žemė mirti

Autorius:

Kategorija:

Leidimo data:

1.45€

Būklė: Gera
Miestas: Vilnius, Pylimo 59 (Prie Halės turgaus. Antrame aukšte virš indų parduotuvės "Bohemia")
Sandoris: Parduodu

Siunčiu į kitus miestus

Pardavėjas

VIP

knygavisiems
(990)
Skelbimo komentaras:

KNYGYNAS, Pylimo 59, Vilnius. Informaciją apie mus žiūrėkite mūsų prieigoje. Knygą galite užsisakyti ir adresu www.knygavisiems.lt, o pasiimti mūsų fiziniame knygyne arba galime knygutę atsiųsti (Siunčiame LP registruotomis siuntomis ir LP Express paštomatais). Knygyno darbo laikas: Antradienis- Šeštadienis nuo 10 iki 16 val. Sekmadienį, pirmadienį ir švenčių dienomis nedirbame. Būklė-labai gera, bet patrinti viršelio kampai ir truputį kraštai.

Santrauka:

Ispanų rašytojas Anchelis Marija de Lera per dešimt kūrybinio darbo metų - nuo 1957 iki 1967 - parašė devynias knygas, iš jų aštuoni romanai.
Nė viename romane de Lera, tur būt, nesiėmė spręsti tokios aktualios ir opios Ispanijai socialinės temos, kaip romane "Žemė gyventi - žemė mirti". Tai masinės ispanų valstiečių emigracijos problema. De Lera, kaip vieno Madrido laikraščio korespondentas lankęsis ispanų darbininkų imigrantų kvartaluose VFR miestuose, sumanė parodyti tas pradines priežastis, dėl kurių žmonės, ypač jaunimas, palieka gimtinę ir važiuoja į svetimus kraštus ieškoti duonos. Tai iš dalies tradicinis buitinis realistinis romanas, primenantis populiarias Blasko Ibanjeso knygas. Jame vaizduojamas vieno atkampaus, skurdaus kaimo gyvenimas. Pagrindiniai veikėjai - kaimo turtuolis, valdingas ir nepalaužiamas jokių nelaimių, godžiai, bet ištikimai mylintis žemę, jo duktė, tarsi kilpoje dūstanti nuo egoistiškos tėvo meilės, jos nenuolankus, išdidus mylimasis... Tačiau į šią tradicinę schemą skverbiasi tyrinėtojo sociologo žvilgsnis. Visas kaimo šeimas sukrečia emigracija. ..

Šis narys parduoda knygų: 12443

Susikurk rinkinį ir už siuntimą mokėk mažiau